Carey Booth gatavojas paziņot par savu apņemšanos trešdien 247Sports

By | augusts 24, 2022

Četru zvaigžņu uzbrucējs Kerijs Būts gatavojas paziņot par savām saistībām koledžā.

KC Run GMC un topošais Brewster Academy vecākais atklās savu lēmumu tiešraidē kanālā 247Sports Channel trešdien plkst. 19:00 ET.

Booth finālistu vidū ir Teksasa, Penn State, Ohaio štats, Vanderbilta un Stenforda.

Viņš arī bija devies oficiālās vizītēs uz Kaliforniju un Marketi.

6 pēdas garais uzbrucējs ir ilggadējā NBA spēlētāja un pašreizējā Denveras Nuggets GM Kalvina Būta dēls. Šobrīd ranga Nr. Nesenajā Top247 kopumā 90. Booth ir ļoti intriģējoša ilgtermiņa kombinācija, kurā ir augums, prasmes un basketbola spējas, un viņam noteikti ir priekšā viņa labākais basketbols, kad viņš aizpilda savu ietvaru un kļūst stiprāks.

Boots bija viens no visstraujāk augošajiem potenciālajiem 2023. gada pavasarī nacionālajā klasē, jo viņš uzvarēja Under Armour Association, iegūstot daudzus nozīmīgus piedāvājumus.

Viņš turpināja veidot garas koledžas treneru rindas visu vasaru, vispirms debitējot Brewster Academy jūnija mācību pasākumos un pēc tam atkal KC Run GMC jūlija darbā pieņemšanas periodā.

Tagad viņš ir gatavs pieņemt galīgo lēmumu.

Pievienojieties mums trešdien plkst. 19:00 ET kanālā 247Sports Channel un noteikti abonējiet visas jaunākās koledžas futbola, basketbola un personāla atlases ziņas un tiešraides koledžas saistībās.

Ar Synngergy Sports un Under Armour Association atbalstu varat noskatīties Booth vasaras svarīgākos notikumus.

tiek ielādēts video…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.