Breds Andervuds sakrauj nodarbības, un tas ir iespaidīgi

By | augusts 29, 2022

Svētdien DC dzimtā Amani Hansberry mutiski uzticējās Bredam Andervudam un Fighting Illini. 6 pēdas garais vīrs, kurš spēlēja komandā Durant AAU trasē, izvēlējās Illini, nevis finālistu sarakstu, kurā bija Maiami, Virdžīnijas Tech, Penn State un Auburn.

Tātad, ko tas nozīmē Ilini 2023. gadā un pēc tam?

Nu, Ilinoisa tikko saņēma mutisku apņemšanos no puiša, kuram ļoti labi padodas basketbols. Tas šķiet konsekvents modelis. Vairs nav apšaubāmu Power Five potenciālo klientu, kas iesaistās Illini tikai tāpēc, lai aizpildītu vietu sarakstā. Programma ir ļoti izvēlīga, un šī selektivitāte atmaksājas dziļa, daudzpusīga, talantīga saraksta veidā.

Hansberry ienes Illini daudzpusību un prasmes. Viņam ir tāds izmērs, lai nosargātu vairākas pozīcijas. Viņam piemīt Breda Andervuda kārotā pārslēgšanas spēja un atlēkušās bumbas, kas viņu atšķir no līdzīgi ranga spēlētājiem. Un runājot par reitingiem…

Rangam nav nozīmes, ja jūs lieliski spējat novērtēt. Kad Ilini februārī piedāvāja Hansberry, viņš tika ierindots ārpus 247 top 100 iesauktajiem. Tas izraisīja zināmu satraukumu fanu bāzē, kas bija pieradusi pie 50 labākajiem potenciālajiem cilvēkiem, piemēram, Ayo Dosumnu, Kofi Cockburn, Andre Curbelo un Skyy Clark. Atkāpjoties no 2022. gada 10 augstākās klases, daudzu olu ievietošana mazāk sludināta mērķa grozā neguva Ilini fanu pulku, kam vairāk rūp reitingu pakalpojumi, nevis novērtējumi.

Un, lai vēl vairāk pasliktinātu situāciju, Hansberry nepārprotami bija Illini valdes galvenais mērķis.

Nevienam no Illini programmas dalībniekiem par pārsteigumu Hansberry ir piedzīvojis strauju pieaugumu, lai kļūtu par gandrīz 50 labāko potenciālo klientu. Pēc zvaigžņu sezonas EYBL trasē Hansberijs kļuva par īstu hēlija puisi personāla atlases aprindās.

Česters Freizers zināja, ko redz, un viņam acīmredzami bija vienalga par reitingu. Viņš rūpējās par spēlētāju, un tagad spēlētājs ir pacēlies līdz vajāšanas līmenim. Šis personāls turpina strādāt un novērtēt sacensību norisi, un tā rezultātā notiek nemitīgs pārkraušanas process, nevis zarnu atjaunošanas darbi, kas bija 2010. gados.

Nodarbību sakraušana ir reāla lieta. Trenerim Andervudam un uzņēmumam bija divas saistības 2024. gada klasē (Čikāgas St. Rita uzbrucējs Morezs Džonsons un Overtime Elite aizsargs ZZ Klārks), bet neviena 2023. gada klasē. 2022. gada klase ierindojās 10 labāko valstu vidū. Tas viss pēc divām sezonām pēc kārtas, kad Ilini izlases 50 labāko spēlētāju sarakstā bija pirmā All-American komanda junioru gadā.

Programma šajā starpsezonā pāreju portālam zaudēja bijušos top 100 aizsargus Brendinu Podziemski un Andrē Kērbelo. Taču talantu aizbraukšana smeldz mazāk, kad darbinieki sasmalcina un cīnās un uzvar Power 5 cīņās par pirmkursniekiem un pārejām.

“Baylor” pāreja Metjū Meijers šīs sezonas beigās zaudē tiesības, un viņš ir vienīgais spēlētājs sarakstā, kurš absolūti nevar atgriezties. Taču, ja sezona noritēs saskaņā ar plānu, NBA drafta sarakstā varētu būt četras priekšlaicīgas aiziešanas.

Kad ieved elites talantus, NBA viņus vēlas. Ja jūs agri nosūtīsit šo talantu uz NBA, sagatavošanās darbinieki iegūs darbu. Kad piedalās sagatavošanās darbinieki, jūs esat atkārtoti ielādējis savu sarakstu, nezaudējot nevienu sitienu.

Tas noteikti atšķiras no konsekventas dūkšanas par katru punktu, vai ne? Runājot par kuru…

Spēka uzbrucējs nebūs Breda Andervuda baltais valis, kā tas bija Džonam Grosam. Jawun Evans. Džeilens Brunsons. Kventins Snaiders. Markuss Lovets. Mēs visi atceramies vārdus. Mēs visi atceramies, ka skatījāmies, kā tās ir piemērotas kādam citam. Tas ir murgi.

Kādu laiku šķita, ka treneris Andervuds cīnīsies līdzīgi, tiecoties pēc sava ideālā četrinieka. Daži no lielākajiem vārdiem ir garām nesenajā koledžas basketbolā.

  • EJ Liddels
  • Drū Timma
  • Oskars Tšebve
  • …un Braiss Hopkinss

Kolemana Hokinsa parādīšanās un Deina Deinja klātbūtne uzsver šīs pozīcijas nozīmi Andervudam. Un Hansberry ir prasmīgs šāvējs, izturīgs atsitiens un augsts IQ, daudzpusīgs ierocis. Šķiet, ka viņam patīk šis personāls (čau, Tai Rodžers).

Česters Freizers ir suns. Ikviens, kurš kādreiz ir skatījies, kā Česters tērpās oranžā un zilā krāsā, to jau zināja. Bet kā trenera palīgs viņš mudināja Illini aizsargus būt labākiem. Kā vervētājs viņš ir bijis galvenais vervētājs gan Džeidenam Epsam, gan Sensirai Herisai, diviem apsargiem, kuriem, kā saka, “ir tas suns”. Trenerim Freizjē noteikti ir tips.

Un viņš gandrīz atveda nākamo loterijas izvēlēto Kemu Vitmoru uz Ilini, pateicoties viņa neatlaidīgajai un nopietnajai pieejai. Bet nebija gandrīz par Amani Hansberiju. Kad Baltimoras iedzīvotājs Freizers sazinājās ar DC iedzimto, kas dzīvoja un izsūtīja Šarmsitijā, saikne bija reāla. Un no šodienas tādas ir arī Illini izredzes, ka tuvākajā nākotnē nebūs jāveic atjaunošana.

Ilinoisa tikko pārspēja Oburnu par vervēšanu. Tas nozīmē, ka Brūss Pērls ir skumjš. Un jā, es esmu joprojām pietiekami sīks pēc visiem šiem gadiem, lai paceltu tostu par viņa vervēšanu Ls.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.