Bijusī Kopina štata basketbola zvaigzne Lerijs Jabrejs vecākais. iet bojā veloavārijā

By | septembris 12, 2022

DOVER, Del. — Lerijs Jābrejs vecākais, bijušais Kopina štata universitātes basketbolists, kuram pieder Baltimoras skolas karjeras rekords rezultatīvajās piespēlēs, sestdien Delavērā miris veloavārijā, ziņo policija un čarterskolas vadītājs, kurā viņš strādāja. Viņam bija 51.

Jarbrejs svētdien brauca velosipēdistu grupā pa ceļu netālu no Doveras, Delavēras štatā, kad zaudēja kontroli pār savu velosipēdu, iebrauca pretimbraucoša pikapa ceļā un tika notriekti, ziņo Delavēras štata policija.

Ātrās palīdzības mašīna Jarbreju nogādāja slimnīcā, kur viņš nomira, paziņoja policija. 23 gadus vecais GMC Sierra vadītājs nav cietis.

Jarbrejs bija Kopina štata izlases aizsargs, kad vīriešu basketbola komanda 1990. gadā pirmo reizi piedalījās NCAA turnīrā. Viņa 622 rezultatīvās piespēles ir skolas rekords.

Pēdējās piecas sezonas viņš bija galvenais basketbola treneris Delavēras apgabala kopienas koledžā Medijā, Pensilvānijas štatā.

Česteras iedzīvotājs Pensilvānijas štatā nodibināja riteņbraukšanas klubu ar nosaukumu Chester Cycling, ziņo Delaware News Journal.

Yarbray
Lerijs Jarbrejs vecākais. janvārī pulcē savu komandu pirms basketbola spēles sākuma Česteras vidusskolā. 2012. gada 20. gads.
AP
Lerijs Jabrejs 2013. gada 10. augustā Lasvegasā, Nevadas štatā, tur rokās savu labākā vidusskolas trenera goda zīmi.
Lerijs Jabrejs 2013. gada 10. augustā Lasvegasā, Nev.
Gabe Ginsberg/FilmMagic
Jarbrejs brauca kopā ar velosipēdistu grupu pa ceļu netālu no Doveras, kad zaudēja kontroli pār savu velosipēdu un iebrauca pretimbraucoša pikapa ceļā.
Jarbrejs brauca kopā ar velosipēdistu grupu pa ceļu netālu no Doveras, kad zaudēja kontroli pār savu velosipēdu un iebrauca pretimbraucoša pikapa ceļā.
MediaNews grupa, izmantojot Getty Images

Jabrejs strādāja arī par vidusskolas dekānu Česteras kopienas hartas skolā savā dzimtajā pilsētā, norāda skolas izpilddirektors Deivids Klārks jaunākais. Klārks sacīja, ka pazīst Jarbreju 27 gadus.

“Visi mīlēja Leriju,” Klārks sacīja ziņu aģentūrai The Associated Press. “Viņš labi sadarbojās ar skolotājiem. Viņam bija labi ar skolēniem. Viņam bija labi ar vecākiem.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.