Bijušais Badgers izcilais Rašards Grifits izvēlēts par Midltonas meiteņu basketbola treneri | Viskonsinas Badgers vīriešu basketbols

By | septembris 4, 2022

Pirms koledžas futbola skatīšanās sestdien televīzijā Rašards Grifits pavadīja laiku, lai izjauktu Midltonas meiteņu basketbola spēles darbību no pagājušās sezonas.

Grifits, bijušais Viskonsinas Universitātes vīriešu basketbola izcilnieks, pēc piektdienas iecelšanas par Midltonas meiteņu basketbola treneri plāno pētīt daudz vairāk Cardinals spēļu.

“Esmu ļoti sajūsmā,” sacīja 47 gadus vecais Grifits. “Tā ir jauna nodaļa manā dzīvē. Tas dod man iespēju izmantot lietas, ko esmu iemācījies koučingā.”

Rašards Grifits vidēji spēlē guva 13,9 punktus, izcīnīja 8,5 atlēkušās bumbas un bloķēja 2,6 metienus.

Midltonas sporta direktors Džeimijs Simss sacīja, ka Grifita atlase tika pabeigta piektdien.

Grifits aizstāj Džefu Kindu, Viskonsinas Basketbola treneru asociācijas Slavas zāles treneri, kurš pagājušajā mēnesī aizgāja pensijā pēc 30 gadu trenera Midltonā. Grifits sāka strādāt Midltonas universitātes pilsētiņas atbalsta personālā pagājušajā gadā, sacīja Sims.

Cilvēki arī lasa…

“Pazīstot viņu pāris gadus un zinot viņa prasmju kopumu — un viņš ir lielisks cilvēks, es ļoti priecājos, ka viņš pievienosies mūsu sporta personālam,” sacīja Simss.

Sims vēlas redzēt, kā Grifits paaugstinās Midltones programmu.

“Viņš seko izcilā Džefa Kinda pēdās, tāpēc tas nenotiks vienas nakts laikā,” sacīja Simss. “Attiecību veidošana prasīs laiku. Esmu vairāk nekā sajūsmā, ka viņš pievienojas mūsu Midltonas personālam.

6 pēdas garais Grifits, Čikāgas dzimtais, spēlēja UW no 1993. līdz 1995. gadam un kļuva par visas lielās desmitnieka konferences izpildītāju.

No kreisās puses Hovards Mūrs, Maikls Finlijs un Rashards Grifits bija daļa no Badgers 1993.–1994. gada komandas, kas ieguva programmas pirmo NCAA…

Maikls Finlijs, Treisija Vebstere un Grifits savas pirmgadējās sezonas laikā palīdzēja aizvest Badgers uz NCAA turnīru 1994. gadā — UW pirmoreiz spēlēja NCAA kopš 1947. gada. Grifitu 1995. gadā draftēja Milvoki Bucks otrajā kārtā, taču līgumu neparakstīja. kopā ar komandu un 15 gadus spēlēja ārzemēs, tostarp Turcijā, Itālijā, Izraēlā, Spānijā un Rumānijā.

Grifits nav bijis vidusskolas komandas galvenais treneris, sacīja Simss.

Grifits teica, ka viņš ir trenējis AAU komandas un spēlētājus Čikāgā un ārzemēs. Viņš arī ir bijis mentors UW vīriešu basketbolistiem, īpaši lielajiem vīriešiem Badgers trenera Grega Gārda programmā. Viņš teica, ka ir mācījies no treneriem, kas viņam ir bijuši savā karjerā, un var trenēt dažādas uzbrukuma shēmas, tostarp šūpoles un fleksi. Viņš teica, ka viņš ir apmācījis zēnus un meitenes basketbolā.

“Treneris Kinds bija lielisks treneris,” sacīja Grifits. “Viņš šeit bija 30 gadus. Viņš ir Slavas zāles treneris. Viņš uzvarēja daudz spēļu. Viņam ir savs trenera veids. Man ir savs ceļš. Gregs (Gards) paņēma dažas lietas, ko viņš iemācījās no Bo (Raiens), un padarīja to par savu programmu. Es neiešu, lai mēģinātu izgudrot riteni no jauna. Es vēlos turpināt tradīciju.”

Viņš teica, ka vēlas redzēt Middleton spēlētāju prasmes un plānot šo talantu, vēloties uzlabot sportistu prasmes. Viņš arī vēlas veidot kultūru, kas palīdz meitenēm pilnveidoties kā studentiem, spēlētājiem un cilvēkiem.

Grifits teica, ka viņš bija ārkārtīgi ieinteresēts, kad Sims vērsās pie viņa par atklāšanu pēc Kinda atkāpšanās.

“(Kandidātu) kopums nebija tik liels, kā mēs gaidījām,” sacīja Sims. “Rašards patiešām izcēlās neatkarīgi no tā, cik daudz mums bija.”

Kā kandidāts Grifits pārsteidza darbinieku un spēlētāju komiteju, īpaši ar to, kā viņš sazinājās ar spēlētājiem, sacīja Simss, piebilstot, ka viņam patika, cik “augsts temps” Grifitam bija ar grupu.

“Es biju tikai es,” sacīja Grifits.

Tagad viņš ir sajūsmā par iespēju.

“Tā ir svētība un ļoti novērtēta,” sacīja Grifits.

Kinds augustā sacīja, ka viņa sievai Lindai ir jauns darbs Tomahawk un viņi nolēma pārcelties uz Filipsu.

Kinda sastādīja kopējo rekordu 634:291 kā universitāšu meiteņu trenere štata skolās (ieskaitot Midltonu), kas ir piektā labākā atzīme meiteņu basketbola valsts vēsturē, liecina WisSports.net ieraksti.

Midltone 12 reizes iekļuva WIAA 1. divīzijas valsts turnīrā, visas Kinda vadībā.

Midltone četras reizes finišēja kā vicečempione — 1993. gadā (Dženesvilai Pārkerei), 2003. gadā (Oshkosh West), 2011. gadā (Glendale Nicolet) un 2019. gadā (Beiportā).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.