Big East 2022.–2023. gada grafika izlaišana: 10 populārākās spēles, ko skatīties

By | septembris 11, 2022

Autors Džons Fanta
FOX sporta koledžas basketbola rakstnieks

2022.-23 Lielie Austrumi grafiks tika samazināts piektdien, un programmā FOX tika iekļautas 20 spēles.

Turklāt pagājušās sezonas atspoguļojums ir atgriezies ar FS1 “Big East Opening Night Tip-Off”, kurā tiks atspoguļots astoņu komandu sezonas atklāšanas spēles novembrī. 7.

Konferences sezona atkal aizvedīs uz 41. Big East turnīru pēc kārtas Madison Square Garden, ar FS1 pārraidi no 8. līdz 10. martam un čempionāta spēli FOX kanālā 11. martā plkst. 18:30 ET.

Ar pilnu sarakstu kungimēs hronoloģiskā secībā esam apkopojuši 10 labākās spēles, ko skatīties Lielajos Austrumos šajā gaidāmajā sezonā.

Sestdien, dec. 17 – Providence plkst Setona zāle – 12:30 ET, FOX

Eds Kūlijs un pašreizējie Big East regulārās sezonas čempioni atklāj savu konferences sarakstu ar vizīti Ņūarkā, lai tiktos ar Šahīna Holoveja “Pirates”. Pagājušajā marta trakumā neviens nespīdēja tā, kā Holovejs, jo 45 gadus vecais spēlētājs Saint Peter’s ir vadošais 15 sēklu turnīrā Elite Eight braucienā, kas tiks atzīts par vienu no labākajiem NCAA turnīru vēsturē. Šīs divas komandas cīnās konferences sastrēgumā pēc Kreitonas, Villanovas un Ksavjē, tāpēc tas ir nozīmīgs veids, kā abām komandām sākt Big East spēli.

Svētdien, dec. 25 – DePauls plkst Kreitona – 16:30 ET, FOX

Tas ir koledžas basketbols Ziemassvētku dienā. Nacionālās FOX ekspozīcija konferencē ir Lielo Austrumu viedtelevīzijas darbība, kas pagātnē ir piedzīvojusi lielus panākumus, apvienojot to ar NFL.

Šī spēle notiks pēc Ziemassvētku dienas cīņas starp Green Bay Packers un Maiami Dolphins no Hard Rock stadiona plkst. 13:00 ET kanālā FOX.

Tā nodrošina vienu no daudzajām valsts uzmanības centrā Bluejays, kas ir vienprātīgi līderi Lielajos Austrumos sezonas sākumā un ļoti labi varētu būt valsts 10 labāko komandu skaitā. Satraukts Depols uzsāk otro gadu Tonija Stablfīlda vadībā.

Trešdien, dec. 28 – Villanova plkst UConn – 18:30 ET, FS1

Šī būs ļoti gaidīta spēle brīvdienu pārtraukumā. Kad pagājušajā gadā Hartfordā tikās Wildcats un Huskies, Ukons pārvarēja Dena Hērlija noraidījumu un četru punktu deficītu, kad bija atlikuša 21 sekunde, šokējot Džeju Raitu un Villanovu. Tagad tas ir Kails Neptūns malā, kurš vada Cats, kurš atkal varētu būt 15 labāko komandu valstī. No otras puses, Huskies sāk izšķirošu sezonu pēc kārtējā vilšanās marta, un šī sezonas sākuma konferences spēle XL centrā varētu kalpot kā kampaņas sākuma laukums. Tā ir arī Big East Tournament pusfināla pārspēle.

Sestdien, dec. 31 – UConn pie Xavier – Noon ET, FOX

Es mīlu šo. Tā kā laika atskaite ir 12 stundas pirms jaunā gada sākuma, haskiju un musketieru cīņas Sinsinati var radīt pārsteidzošu atmosfēru Cintas centrā. Šons Millers ir atgriezies Ksavjē, un Musketiers izskatās no iespējamās top 20 komandas. Huskies šajā cīņā turpinās vienu no savām grūtākajām nedēļām sezonā. Ja jums patīk spēlēt lieliem cilvēkiem, šī ir spēle jums. UConn spēlētājs Adama Sanogo varētu kļūt par Big East gada labāko spēlētāju, un būs interesanti redzēt, kurš viņam pievienosies priekšējā laukumā. Ksavjers pretspēlē ar patiešām dinamisku 1:2 sitienu Džekā Nungē un Zekā Frīmantlā.

Trešdien, jan. 4 — UConn Providence — 20:30 ET, FS1

Sāncensībai starp haskijiem un brāļiem ir daudz slāņu. Lielākais notikums, kas ir raksturīgs abām komandām, kas tiekas Rodailendā, ir tas, ka tās nav cīnījušās Providensa laukumā ar līdzjutējiem ēkā. Pagājušajā gadā, neskatoties uz daudzajiem centieniem panākt, lai spēle notiktu starp abām programmām, tā nekad neizdevās. Tas izraisīja daudz ņirgāšanās starp abām komandām un to līdzjutēju bāzēm, kas padara šo kāršu kāršu par kalendāra datumu. Otrs šīs sāncensības slānis ir tas, ka Dens Hērlijs un Eds Kūlijs tikās Providensa/Rhode Island spēlē, kad Hērlijs bija savā iepriekšējā pieturā. Ikreiz, kad šīs divas kontrastējošās personības satiekas, tas rada zināmu stīpu teātri. Šī ir nedēļas nakts spēle, kas jāskatās 2023. gada pirmajās dienās.

Piektdiena, janvāris 13 – Villanova plkst Butlers – 19:00 ET, FS1

Piektdienas vakara koledžas basketbols Hinkle Fieldhouse? Kur ir Džīns Hakmens, kad mums viņš ir vajadzīgs? Šī savvaļas kaķu un buldogu savstarpējā spēle ir interesanta dažādu iemeslu dēļ. Pirmkārt, Tads Matta ir atgriezies Batlerā pēc piecu gadu prombūtnes no koledžas. Tā kā Čaks Heriss un Simas Lukosiuss ir atgriezušies, kā arī NC State pāreja Menijs Beitss izceļ vairākus starpsezonas uzlabojumus, Dawgs varētu būt konferences gulētājs. Šī ir piektdienas vakara cīņa, kas varētu kalpot kā apstiprinājums. No otras puses, Villanovai ir bijis grūti uzvarēt Hinklā, un atmosfērai vajadzētu būt elektriskai. Faktiski Wildcats ir zaudējuši četras no pēdējām sešām spēlēm Batlerā. Šī ir jauka koledžas stīpu nedēļas nogales galda klājēja.

Piektdiena, janvāris 20 – Villanova plkst Sv. Jāņa – 19:00 ET, FS1

Vai varat pateikt, ka mums patīk piektdienas vakara logs? Šī divu vēsturisko zīmolu savstarpējā spēle notiks Madison Square Garden, lai nobeigtu koledžas stīpu nedēļas nogali. Šī ir liela sezona Sv. Jāņa. Maiks Andersons sāk savu ceturto gadu pie stūres ar spiedienu, lai Sarkanā vētra iekļūtu NCAA turnīrā, ko viņš līdz šim nav paveicis. Izsmalcinātais Aleksandrs un Ilinoisas štats pāriet Andrē Kērbelo, kurš aizvada SJU aizmuguri, savukārt DePauls pāriet Deivids Džounss ir trešais rezultatīvākais spēlētājs šajā konferencē. Villanova spēlē ļoti atšķirīgu, apzinātu stilu no Džoniju “40 minūšu elles” shēmas, kas balstīta uz apgrozījumu. Tas nodrošina intriģējošu galveno spēli Manhetenā un vērtīgu Sarkanās vētras atsākšanas iespēju.

Sestdien, febr. 4 – Villanova at Creighton – 19:30 ET, FOX

Potenciālo divu labāko komandu cīņa konferencē galvenajā laikā lielajā TV pārraidē no Omahas? Tas spēlēs. Tas ir ļoti gudrs Big East plānojums, lai februārī abas spēles starp Wildcats un Bluejays. Šī laika papildu elements? “Wildcats” zvaigzne Džastins Mūrs ir spējīgs atgriezties laukumā, pēc tam izārstējot Ahileja savainojumu, ko guva NCAA turnīrā pret Hjūstonu. Runājot par mačiem februārī, otrā spēle starp šīm abām komandām notiks trīs nedēļas vēlāk, februārī. 25 Wells Fargo centrā pusdienlaikā ET kanālā FOX.

Sestdien, febr. 18 – Villanova at Providence – 16:30 ET, FOX

Jaunizveidotajam Amica sporta paviljonam, kas agrāk bija zināms kā The Dunk, vajadzētu būt labi apkalpotam un šūpojošam Wildcats/Friars agrā vakara mačam. Tā ir pastāvošo regulārās sezonas čempionu cīņa pret konferences esošajiem turnīra čempioniem. Kad šīs abas komandas pēdējo reizi tikās Rodailendā, Kolins Gilespijs guva 33 punktus, lai Villanova izcīnītu milzīgu uzvaru izbraukumā. Priekšnesums tika ierobežots ar šo dunci.

Gillespie vairs nav, radot interesantu sižetu par to, kā Wildcats aizmugures laukums darbosies gaidāmajā sezonā. Jared Bynum apsūdzēs Friars.

Sestdiena, 4. marts – Wild Card sestdiena!

Mēs šeit mazliet krāpāmies. Big East spēles noslēdzošajai sestdienai kopumā vajadzētu būt dendijam. Tam vajadzētu būt lielām konferenču turnīra sekām. Līgas piecas labākās komandas saņem pirmo kārtu, bet pārējām sešām būs jāspēlē trešdien MSG. Lūk, kā izskatās šīferis. 4. martā kanālā FOX tiks pārraidītas trīs sacensības, bet pārējās divas spēles tiks pārraidītas FS1. Telšu sacensība tiek rādīta vislabākajā televīzijas kanālā FOX plkst. 19:30 ET, kad Villanova uzņems UConn Wells Fargo Center. Kāds laiks šiem diviem ilggadējiem sāncenšiem cīnīties. Vai tas varētu būt konferences turnīra priekšskatījums? Lūk, kā izskatās pārējā dienas daļa.

Sv. John’s at Marquette (FOX/FS1)
Batlers pie Ksavjē (FOX/FS1)
Seton Hall at Providensa (FOX/FS1)
Kreitons uzņēmumā DePaul (FOX/FS1)

Tas ir iesaiņojums sarakstā. Zemāk ir viss Big East FOX grafikā (visi ET laiks):

 • decembris 10 Villanova vs. Bostonas koledža 17:00
 • decembris 17 Providence pie Seton Hall 12:30
 • decembris 25 Depols Kreitonā 16:30
 • decembris 31 Konektikutā Ksavjē pusdienlaikā
 • janvārī 7 Kreitona Konektikutas pusdienlaikā
 • janvārī 15 Marquette pie Xavier Noon/16:30
 • janvārī 16 Džordžtauna, Villanova pusdienlaikā
 • janvārī 22 Butler Konektikutā (XL) pusdienlaikā* (var tikt pārraidīts kanālā FS1 NFL dēļ)
 • febr. 4 Sv. Jāņa pie Ksavjē 17:00
 • Villanova Kreitonā 19:30
 • febr. 11 Providence pie Sv. Jāņa (MSG) pusdienlaiks
 • Konektikuta Kreitonā 14:00
 • febr. 18 Seton Hall Konektikutā (XL) pusdienlaikā
 • Villanova pie Providensa 16:30
 • febr. 25 Kreitona pie Villanova (WF) pusdienlaiks
 • febr. 26 Providensa Džordžtaunā 12:30
 • 4. marts Aizstājējzīme #1 TBD
 • Aizstājējzīme #2 TBD
 • Konektikuta pie Villanova (WF) 19:30

Džons Fanta ir nacionālās koledžas basketbola raidorganizācija un FOX Sports rakstnieks. Viņš aptver šo sporta veidu dažādās jomās, sākot no spēļu izsaukšanas FS1 līdz vadošajam vadītājam BIG EAST digitālajā tīklā un beidzot ar komentāriem par The Field of 68 Media Network. Sekojiet viņam Twitter @Džons_Fanta.


Iegūstiet vairāk no koledžas basketbola Sekojiet savai izlasei, lai iegūtu informāciju par spēlēm, jaunumiem un citu informāciju.Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.