Als Maikls, Kērks Herbštreits un vēl 6 iemesli, kāpēc ‘Thursday Night Football’ vietnē Amazon ir NFL populārākā skatīšanās vieta

By | septembris 16, 2022

“Thursday Night Football” agrāk bija NFL vismazāk pārliecinošā nakts spēļu sērija. Tā vairs nav pēc regulārās sezonas tikai straumēšanas debijas pakalpojumā Amazon 2. nedēļā.

Ja neskaita Džastina Herberta grupu “Chargers” un Patrika Mahomesa “Chiefs” spēles telts spēli, Prime Video izcilā pārraide ir padarījusi TNF izcilu skatīšanās vietu gan stingrajiem, gan ikdienas faniem.

Als Maikls un Kērks Herbštreits ir piešķīruši Amazon izziņošanas stendam unikālas gravitas, apvienojot visu laiku labāko NFL spēlējošo spēlētāju ar labāko pašreizējo koledžas futbola krāsu komentētāju. Iespējams, tā nav vistradicionālākā dārgākā kombinācija, taču informēts ieskats sakrīt ar to, ko NBC tagad piedāvā bez Maikla ar Maiku Tirico un Krisu Kolinsvortu, kā arī citam Herbštreitas tīklam ESPN ar Džo Baku un Troju Aikmanu.

RĪT: Lādētāji vs. Chiefs gala rezultāts, izceļ

Pastāv arguments, ka no pirmsspēles līdz sāniem līdz pārraides kvalitātei “Thursday Night Football” tagad ir labākais gan “Sunday Night Football”, gan “Monday Night Football” vispārējā kvalitātē. Papildus Maiklsam un Herbštreitai, kas kļūst par līgas jaunāko dinamisko duetu, šeit ir vēl 6 iemesli, kāpēc Amazon nosūta NFL straumēšanas stratosfērā:

Raiens-Ficpatriks-Ričards-Šermens-Getijs-FTR

Gudrs un gudrs priekšspēle un puslaiks

Ir iemesls, kāpēc fotogēnie Fox veterāni Charissa Thompson un Tony Gonzalez atrodas galda kreisajā pusē. Viņu pieredze prezentācijā ir lielisks līdzsvars jaunpienācējiem Raienam Ficpatrikam, Endrjū Vitvortam un Ričardam Šermanam. Nav nepieciešama Hārvardas vai Stenfordas izglītība, lai zinātu, ka šie četri bijušie NFL spēlētāji ir četri no visgudrākajiem mūsdienu spēlētājiem.

Ficpatrikam un Šermanam ir atšķirīgas personības, taču tie labi sakrīt labajā pusē ar cienījamo Vitvortu pa vidu. Tie visi sniedz skaidrus komentārus ar zināmu humoru, bet bez karstiem paņēmieniem. Vienīgais žēl, ka Aqib Talib personisku iemeslu dēļ nevarēja ienest savu jauno griezienu uz setu.

Lielā spēles atklāšana un majestātiska mūzika

Savulaik nelaiķis Pats Samerls bija vislabākais, kurš noteica pamatus lielajām NFL spēlēm kanālā CBS. Maikls, kad “MNF” bija ABC spēle, bija šāda veida atbalsts nelaiķa Frenka Giforda aizraujošajās spēlēs.

Sākot no Kanzassitijas skatuves un beidzot ar daļējas animācijas nosaukumiem, lai iepazīstinātu ar pašu spēli, bija taisnība, lai sagaidītu aizraujošo izrādi, kurā piedalās AFC West Super Bowl pretendenti ar elites aizsargiem.

Džona Viljamsa ikoniskajai “SNF” tēmai televīzijas kanālam NBC ir atbilstošas ​​nokrāsas “Zvaigžņu kariem” un “Indiana Džounsam”. Amazon gudri izmantoja to pašu sajūtu, iegūstot episkā kinofilmu ar Pinar Toprak. “TNF” bija vajadzīgs šis neparastais skaņu celiņš, lai no nedēļas sākuma NFL uzkodas kļūtu par patiesu galveno notikumu.

Kaylee-Hartung-1-091322-GETTY-FTR

Nepietiekami novērtētas ziņotājas atgriešanās

Kaylee Hartung nav vidusmēra blakus reportiere. Viņa savulaik izcili veica ESPN koledžas futbola pienākumus, taču spēja arī pāriet un lieliski strādāt Scripps Spelling Bee televīzijas pārraidēs. Amazon veica lielisku soli, lai viņu atgrieztu sportā pēc jaunumiem CNN un ABC.

Maikls un Herbštreits nevarēja lūgt labāk pieredzējušu atbalstu, un Hartungs nodrošina, ka kvalitāte laukumā atbilst augšstāvam.

RĪT: Džastina Herberta traumas atjauninājums pēc tam, kad Chargers QB ir guvis acīmredzamu savainojumu pret citu. priekšnieki

Amazon vieglums un pieejamība

Ikvienam, kurš joprojām ir iestrēdzis tradicionālajos apraides veidos, tas var nepatikt, taču Rodžeram Gudelam un NFL bija jāsper nākamais solis, lai sāktu nodrošināt nacionālo spēļu OTT piegādi. Tiem, kas pārzina Prime Video, bija grūti nepamanīt lielo reklāmkarogu, kas padarīja spēli tikai viena klikšķa attālumā.

Ir arī noderīgi, ka Amazon piedāvā DVR vadīklas, lai skatītāji varētu apturēt un ierakstīt spēli, lai skatītos savā tempā. “TNF” ir viss, kas pieejams katrai citai NFL vislielākā laika pārraidei, tikai vienai platformai. Laikā, kad visi cenšas atrast savu spēli dažādos tīklos, vienas pieturas meklēšana ir apsveicama alternatīva.

Mahomess-Herberts-FTR.

Pārsteidzoša attēla kvalitāte pat bez 4K

Tie, kas novērtē 1080p — pazīstamu arī kā pilnas augstas izšķirtspējas izšķirtspēju, tika apbalvoti ar kristāldzidru straumēšanas pieredzi. Kameras darbs un ražošanas vērtība bija tīra un spilgta, ko veicināja pareizais dinamisko krāsu sajaukums no Chiefs un Chargers uniformām. Grafiku bija arī viegli uztvert bez milzīgiem datiem.

RĪT: Tairīks Hils tviterī pauž gandarījumu par Patriku Mahomesu “Ceturtdienas nakts futbola” laikā

Nepārspējama NFL nedēļas vidus drāma

Amazon strādā, lai sasniegtu citu platformu līmeni konsekventas augstas kvalitātes dramatiskas programmēšanas ziņā. Ultravardarbīgais “The Boys” pēdējos gados ir bijis Prime Video dominējošais spēks, taču tagad tam ir jaudīgāks, ģimenei draudzīgāks grāvējs “Gredzenu pavēlnieks: spēka gredzeni”.

Runājot par neskriptu tiešraides realitātes šovu, nekas negatavojas tik labi kā NFL 2022. gadā. Amazon bija nepieciešams, lai tas kļūtu konkurētspējīgāks un konkurētu ar populārākajiem izklaides straumēšanas pakalpojumiem. NFL vajadzēja Amazon, lai paplašinātu savu nepārspējamo amerikāņu sporta zīmolu. Galu galā lielākie ieguvēji no “Ceturtdienas nakts futbola” līmeņa paaugstināšanas ir patērētāji, kuri nevar iegūt pietiekami daudz līgas galvenās darbības.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.