Aiovas štata basketbola zvaigzne Ešlija Džoensa strādā pie sapņa mācīšanas

By | augusts 25, 2022

INDIANOLA — Aiovas štata sieviešu basketboliste Ešlija Džoena darbadienas pēcpusdienā stāv pie Morgana Rīta piektās klases klases Ērvingas pamatskolā Indianolā.

Džoensai, skolotājai Rīta istabā, blakus ir ieslēgts projektors, jo viņa liek skolēniem paķert zilās paciņas.

“Pagriezieties uz 36. lappusi,” Džoens saka.

Ikviens 22 skolēnu klasē mierīgi dara tā, kā Džoenss lūdz. Galu galā “Cyclones” zvaigžņu basketbolists ir atbildīgs. Šajā nodarbības daļā Džoenss kopā ar skolēniem pārlasa daļskaitļus un kā modeli izmanto sava projektora pulksteņus. Skolēni savās paciņās aizpilda savus pulksteņus.

“Viņiem iet labi,” Rīts saka, vērojot Džoensu ar studentiem no malas.

Šādi savu vasaru pavada Džounsa, viena no Aiovas štata vēsturē izcilākajām basketbolistēm. Aiovasitijas iedzīvotājs, kuram ir atlikuša viena atbilstības sezona un kurš pēc tam plāno spēlēt profesionāļu rindās, gatavojas dzīvei pēc basketbola.

Skolotāja Ešlija Džoensa, Aiovas štata sieviešu basketbola komandas izcilā spēlētāja, ceturtdien gaida piektās klases audzēkņus, kas stāsies rindā uz fizisko audzināšanu Ērvingas pamatskolā Indianolā.

Džonss nezina, kad tas būs. Bet viņa zina, ko viņa vēlas darīt, kad pienāks šī diena.

Mācīt.

“Man vienmēr ir paticis strādāt ar bērniem,” sacīja Džoens.

Ešlijai Džoensai ir divi profesionāli mērķi: spēlēt WNBA un mācīt

Džoensa sāka izvirzīt savus karjeras mērķus trešajā klasē.

Uzdevuma laikā Džoensai tika lūgts pierakstīt, ko viņa darīs pēc 10 gadiem. Džoensa nevar atcerēties precīzu formulējumu, bet viņa atceras, ka pierakstījusi lielus mērķus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.