ACC priekšskatījums #5 — Virdžīnija. Cavs, šķiet, ir sagatavots lielam gadam

By | septembris 6, 2022

ACC ir bijuši brīži, kad lietas būtiski mainās. Apsveriet, piemēram, kad Frenks Makgaiers aizgāja, pēc pāris gadiem viņam sekoja Everets Keiss, kuru spieda slimība.

Sešdesmitajos gados Vic Bubas un pēc tam Dīns Smits pārņēma ACC kontroli. Bubass palika tikai desmit gadus, bet Smits savos 36 gados izveidoja ilgstošu programmu.

Lefty Driesell ieradās 1970. gadā un izveidoja Merilendu par basketbola lielvaru. Tajā pašā laikā Norm Sloan izveidoja NC State par neticamu programmu, sasniedzot augstāko punktu ar divu gadu rezultātu 57:1 un nacionālo titulu 1974. gadā (viens zaudējums bija UCLA). Toreiz ACC fani joprojām runā par NC štata un Merilendas sāncensību. Skolas bija pietiekami spēcīgas, lai uz īsu brīdi aptumšotu UNC.

1980. gadā Maiks Kžiževskis pārņēma Duke vadību un izveidoja fenomenālu programmu, kā arī ESPN nāca līdzi.

Kad Smits 1997. gadā aizgāja pensijā, trenerim K bija tāds dominēšanas periods, kādu ACC vēl nebija pieredzējis.

Un 2010. gadā Tonijs Benets ieradās Virdžīnijā un sāka pārvērst šo programmu par murgu visiem.

UVa sasniedza augstāko punktu 2019. gadā ar neticamu skrējienu čempionātā un pēc Ol Roja Viljamsa izstāšanās pirms gada un Maika Kžiževska izstāšanās šovasar, Benetam ir iespēja pārņemt kontroli pār konferenci tāpat kā pirms viņa to darīja Bubass, Smits un Kžiževskis.

Tomēr Beneta 2019. gada titula izcīņa bija tikpat pārliecinoša. Atcerieties, ka iepriekšējā gadā Virdžīnija bija pamatīgi apmulsusi UMBC, kļūstot par pirmo sēklu #1, kas zaudēja #16. Un tas arī nebija tuvu, jo UMBC uzvarēja ar 20 un Virdžīniju uzcēla kā Pateicības dienas tītaru.

Galu galā tas palīdzēja. Dedzīgi koncentrētā Virdžīnija 2019. gada dejā salīdzinoši parastās spēlēs pārspēja Gārdneru-Vebu, Oklahomu un Oregonas štatus. Pēc tam sekoja Purdjū un viena no lieliskajām spēlēm turnīru vēsturē: spēlējot uz līnijas, pirmkursnieks Kihei Klārks pēc netrāpīta soda metiena mēģinājuma dzina bumbu aizmugures laukumā un uzmeta to Mamadi Diakiti, kurš trāpīja ar skaņas signālu. lai ieliktu spēli OT.

Tam sekoja vēl viena aizraujoša uzvara, šoreiz pār Auburn ar 63:62 un visbeidzot uzvara pagarinājumā pār Texas Tech, lai iegūtu titulu.

Tad Covid skāra 2019.-2020.

Virdžīnija finišēja ar 23:7 un, protams, nebija pēcsezonas.

2020. — 2021. gadā “Hoos” noslēdzās ar rezultātu 18:7, taču vēlā cīņa ar Covid nodrošināja, ka viņi NCAA pirmajā mačā zaudēs Ohaio.

Un pagājušajā gadā Beneta komanda nokļuva NIT, finišējot ar 21-14.

Līdz ar to lietas ir nedaudz izlīdzinājušās kopš titula izcīņas, lielākoties Covid dēļ, taču šogad Cavaliers izskatās pēc atgriešanās ierastajā ritmā.

Pirmkārt, un tas ir svarīgi, Klārks nolēma pavadīt savu bonusa gadu Virdžīnijā. Kāpēc ne? UVA tagad dāsni uzskaita viņu ar 5-10, bet tas ir stiepšanās. Viņš ir tuvāk 5-8 un viņš nav tik fizisks ķēms, lai spēlētu NBA tādā izmērā. Tikpat labi varētu palikt un papildināt savu Virdžīnijas leģendu.

Bet Virdžīnija arī atgriež 6-6/242 mārciņas. Džeidens Gārdners, kurš pagājušajā gadā izrādījās lielas sāpes pēc pārejas no ECU, 6-2 jaunākais Rīss Bīkmens, meistarīgs aizsargs Ārmans Franklins, 6-4 vecākais pāreja no Indiānas, kurš atrada savu šaušanas pieskārienu diezgan vēlu un 6-11 Kadins Šedriks, kuram noteikti bija savi momenti pagājušajā sezonā. Viņš varētu būt klasiskais Beneta vēlais ziedētājs, kurš lielākoties sēž gadu vai divus un pēc tam parādās kā spēcīgs spēks. Viņa lielākā problēma bija svars, taču mēs gaidījām, ka šoreiz viņš būs daudz spēcīgāks.

Francisco Caffaro ir 7:1 un 252, tāpēc viņš var nolaisties zemu. Teins Marejs, 6-5 Kiwi, arī ir atgriezies un pagājušajā gadā parādīja pazīmes, ka viņš varētu kļūt par faktoru.

Zaudējumi ir minimāli, un lielākais ir Igors Miličičs, kurš aizgāja pēc vienas sezonas.

Virdžīnija ienesa tikai vienu transfēru — 6:8 Bens Vanders Plass no Ohaio, kurš Ohaio NCAA uzvarā pār UVa sasniedza 17.

Viņam bija stabila karjera Bobcats, un viņam vajadzētu palīdzēt Virdžīnijai. Viņa šaušana var atvērt iekšpusi citiem puišiem. Sīki fakti: viņa pilnais vārds patiesībā ir Benets, un viņa tētis bija Tonija tēta Dika Beneta koledžas biedrs. Tātad jūs redzat, no kurienes cēlies nosaukums.

Virdžīnija piedāvā ļoti iespaidīgu pirmkursnieku klasi.

Isaac McKneely (6-4/195) nāk no Pocas, West by God Virginia. Poca High segvārds ir Dots, kas patiešām ir diezgan foršs.

Tiek ziņots, ka viņš spēlēja sistēmā, kas ir līdzīga Benetam, tāpēc viņa pielāgošanās var būt ātra. Viņu salīdzina ar bijušo UVA aizsargu Džo Herisu, un tiek ziņots, ka viņš ir labs šāvējs un labs spēlētājs. Cita starpā viņš izvēlējās UVA, nevis UNC un Rietumvirdžīniju.

Virdžīnija piesaista arī citu Īzaku Īzaku Tradu (6-10/230). Viņš ir no Grandilendas, Nebraskas, un, kad viņš parādījās, cilvēki kļuva diezgan satraukti. Viņš bija arī Duke radarā. Viņš ir labs metiens, kurš izvedīs aizsargu ārā, un viņam ir labas vispusīgas prasmes. Viņš nav ārprātīgs sportists, bet viņš ir diezgan labs. Viņš izklausās lieliski piemērots Benetam Ballam.

Raiens Danns (6-8/208) varēja redzēt laiku, kas būtu svētība, ņemot vērā Klārka augumu. Mēs mīlam Klārku, bet viņš ir mazs, un jūs to nevarat labot. Tomēr varat pieteikties, un Danns var redzēt laiku kā savu rezerves daļu. 6-8, lai gan viņš piedāvā daudzas iespējas Bennetam.

Leons Bonds (6-5/200) ir ļoti atlētisks aizsargs no Viskonsinas. Viņam būs jāpiestrādā pie metiena, taču ar Beneta sistēmu, kas vispirms ir aizsardzībā, viņam vajadzētu iegūt iespēju spēlēt agri. Ja jūs savienosiet viņu ar Bīkmanu, tas varētu būt īsts murgs pretiniekiem. Ja viņš uzlabojas kā šāvējs, uzmanieties.

Virdžīnijas laukums ir jāielādē: Klārks, Frenklins, Danns, Bonds un Makkelijs būs tikpat labi kā jebkuram citam. Un neaizmirstiet Mareju, kurš varētu kļūt par faktoru.

Priekšā ir jautājumi. Vai Šedriks ir gatavs? Kā Vander Plas iederēsies? Cik daudz Trauds var uzņemties kā pirmkursnieks? Vai viņi var aizstāvēt Benneta standartus?

Par Gārdneru nav daudz jautājumu. Viņš pierādīja savu vērtību pagājušajā gadā.

Tomēr, tāpat kā Klārkam pēdējos gados, Gārdneram ir prasīts izdarīt pārāk daudz. Virdžīnijai nebija izvēles. Benets smagi jāja ar saviem zirgiem, un šajos apstākļos abiem klājās labi, taču Klārks nav pirmais variants, un Gārdneram, neskatoties uz to, ka viņam veicas pietiekami labi, nevajadzētu būt galvenajam amata variantam.

Šī ir galvenā lieta, kas jāatceras par Virdžīniju šogad: nevienam nevajadzētu prasīt vairāk, nekā viņš spēj. Nevienam nevajadzētu spēlēt ārpus pozīcijas. Tam vajadzētu beigties.

Un līdz ar talantu pieplūdumu Beneta komandai vajadzētu atgūt to, ko mēs sagaidām no Virdžīnijas: gaļasmaļai aizsardzībā un brutāli pacietīgai uzbrukumā.

Nevar droši teikt, ka šī ir Final Four komanda, taču 30 uzvaras ir saprātīgs mērķis.

Būsim šokēti, ja Virdžīnija neiegūs labāko trijniekā ACC. Šķiet, ka iespējams arī dziļš marta skrējiens.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.