ACC/Big Ten Challenge nākotne, lielas cerības UCLA un daudz kas cits

By | augusts 30, 2022

Pagājušajā nedēļā es atvēru savu vasaras pasta somu, un soma piepildījās tik ātri, ka esmu atgriezies, lai atbildētu uz otru partiju. Tomēr, pirms ķeros pie jūsu jautājumiem, es vēlētos sākt ar vienu no saviem jautājumiem:

Vai UCLA vajadzētu pacelt baneri savām komandām, kuras iekļuva četrinieku finālā, bet nespēja uzvarēt NCAA čempionātā? — Sets D.

Ja jūs nezināt, šobrīd Pauleja paviljona spārēs karājas tikai 11 čempionāta baneri. Visi no tiem piemin NCAA titulus — 10, ko ieguva Džons Vudens, kā arī viens par 1995. gada kroni, uz kuru pretendēja Džima Harika komanda. Katra otrā Amerikas skola karina banerus par iekļūšanu Final Four, taču UCLA nez kāpēc ir nolēmusi, ka tikai nacionālie tituli ir šī piemiņas cienīgi. Jā, Bruins to ir vairāk nekā jebkuram citam, taču UCLA ir pietiekami daudz vietas, lai veiktu šo soli. Jautājums ir, vai vajadzētu?

Es saku jā. Kāpēc? Jo ir grūti tikt līdz četriniekam. Piemēram, ļoti grūti. Šo komandu spēlētāji un treneri ir pelnījuši atzinību ar reklāmkarogu, kā tas notiek katrā citā skolā. Turklāt šāda mēroga žests palīdzētu līdzjutējiem saprast, ka komanda nav neveiksme tikai tāpēc, ka tā nav uzvarējusi nacionālajā čempionātā. Tas viss man ienāca prātā, lasot dažus jautājumus, ko saņēmu no UCLA faniem:

Tā kā Taigers Kempbels, Džeimss Džekess jaunākais un Džeilena Klārka paliek skolā UCLA, un nāk klajā pirmkursnieku klase. Vai šis ir gads, kad Miks Kronins beidzot uzvar nacionālajā čempionātā? Vai šis mērķis kļūst grūtāks līdz ar gaidāmo pāreju uz lielo desmitnieku? — Maikls T.

Ļaujiet mums izbaudīt Mika Kronina cīņas, kas ir viņa pirmās 2023. gada saistības (kad viņam ir jāveic tik daudz braucienu). Big-time NIL paywall Westwood vai citi treneri veiksmīgi negatīvi darbā? — Kīrija H.

Tagad es mīlu līdzjutējus, bet Maiklam, kurš prāto, vai Kronins var “beidzot” uzvarēt nacionālajā čempionātā, nepamana to, cik grūti ir uzvarēt šajā suņu turnīrā. Ņemiet vērā, ka pagājušā gada martā “Bruins” Sweet 16 turnīrā cīnījās neizšķirti ar Ziemeļkarolīnu, līdz spēles beigām bija mazāk nekā divas minūtes. Uzvara viņiem būtu devusi iespēju spēlē pret Saint Peter’s par iespēju doties uz Ņūorleānu. Un otrādi, UCLA arī bija nepieciešams pagarinājums, lai iepriekšējā gadā pieveiktu Mičiganas štatu pirmajā četriniekā, un tas nonāca finālčetriniekā. NCAA turnīrs ir nepastāvīgs — tāpēc mums tas tik ļoti patīk! Tāpēc brīnīties, kad treneris “beidzot” gatavojas izcīnīt titulu, nodara ļaunumu marta trakumam.

Vai Bruins uzvarēs visu šosezon? Acīmredzot viņiem vajadzēs veiksmi, bet man tās ir Nr. 6 manā jaunākajā Top 25 reitingā, tāpēc viņiem atkal vajadzētu būt kopā. Trīs Maikla pieminētie atgriešanās starteri veido spēcīgu kodolu, un, visticamāk, sastāvā būs jaunpienācēju McDonald’s All-Americans pāri 6-10 centra Adem Bona un 6-5 aizsarga Amari Beilija sastāvā. UCLA zaudēja savus divus centrus Mailu Džonsonu un Kodiju Railiju, tāpēc Bonai būs tūlītēja ietekme pa vidu. Viņa sniegums dzimtajā Turcijā FIBA U20 Eiropas čempionātā (17,7 punkti, 11,0 atlēkušās bumbas, 2,5 bloki spēlē) liecina par labu.

Personāla atlases jomā Bruins pirmo reizi 2023. gada klasē guva svētdien, kad 6:10 uzbrucējs Devins Viljamss, kurš ir ranga nr. 68 247Sports Composite, paziņoja par savu nodomu ierasties Vestvudā. Vēl divi labākie potenciālie, 6-6 aizsargs Andrejs Stojakovičs un 6-7 malējais Brendons Viljamss, visticamāk, nāks arī. Ja Kroninam būs nepieciešami vēl pāris spēlētāji, viņam būs daudz labu spēlētāju, no kuriem izvēlēties, tostarp tie, kas nākampavasar būs pāreju portālā. Un es domāju, ka pāreja uz lielo desmitnieku nākamajā sezonā būs milzīgs ieguvums Kronina darbā pieņemšanas centieniem. UCLA joprojām būs pārliecinoši pievilcīgs labākajiem Rietumu spēlētājiem, taču spēlēšana lielajā desmitniekā nodrošinās Kronina daudz labāku iejaukšanos Midwest un East Coast.

No mana viedokļa tas ir tikai laika jautājums, līdz Kronins “beidzot” uzvarēs NCAA čempionātā UCLA. Tikmēr skolai ir jārīkojas pareizi un jāatzīst visas iepriekšējās komandas, kuras iekļuva četrinieku finālā, bet nesasniedza savu galveno mērķi.

Vai Hjūstonas Kelvins Sampsons ir lielisks treneris vai kā? Taču man šķiet, ka Hjūstona joprojām ir viena žetonu attālumā no uzvaras. Šī gada cerības lielā mērā ir atkarīgas no diviem jaunajiem pirmkursniekiem. — Viljams C.

Kuru turpmāko pirmās kārtas izvēli jūs visvairāk gaidāt Hjūstonā šajā sezonā? Markuss Sasers, Jarace Walker vai Terrance Arceneaux? Kā jūs esat sajūsmā, vērojot Coogs spēli NRG četrinieku finālā? — Luiss S.

Tas, ko Sampsons ir paveicis Hjūstonā, ir ārkārtējs. Cougars bija piedalījies tikai vienā NCAA turnīrā iepriekšējos 22 gados, kad viņš pārņēma vadību 2014. gadā. Sampsona pirmajās trīs sezonās viņi izlaida turnīru, taču, neskatoties uz to, ka Hjūstona spēlēja konferencē, kas nav lielā sešinieka konference, Hjūstona tagad ir likumīgs spēks, kas var izdzīvo lielu saraksta apgrozījumu un joprojām ir labs Final Four. Cougars zaudēja četrus starta spēlētājus no pagājušās sezonas, bet es tos ieguvu uz Nr. 4 manā jaunākajā Top 25.

Jā, Sempsons var trenēt, taču viņam patiešām vislabāk padodas atrast jaunus darbiniekus, kuri ir gatavi smagi strādāt un laika gaitā attīstīties. Tas padara nākamās sezonas sarakstu tik aizraujošu. Sampsons parakstīja līgumu ar diviem pirmkursniekiem, Vokeru un Arseno, kuri ir vienreizēji talanti. Tomēr šajā Hjūstonā Cougars vadīs viņu vecāki puiši, īpaši Sasers un 6-5 junioru aizsargs Tramons Marks, kuriem abiem 2021.-2022. gada sezonu pārtrauca savainojumi. Ja pagātne ir prologs, mēs varam sagaidīt arī tādus spēlētājus kā 6-1 jaunākais aizsargs Džemals Šeds, 6-7 jaunākais uzbrucējs Džvans Robertss un 6-4 otrā kursa aizsargs Ramons Vokers juniors. lai sniegtu lielākus ieguldījumus.

Neatkarīgi no tā, kurš atrodas laukumā, mēs zinām, ka Cougars aizstāvēs (10 labākie koriģētās aizsardzības efektivitātes rādītāji pēdējos divos gados, pēc KenPom) un atlēkušo bumbu (trijnieks uzbrukuma atlēkušo bumbu procentos pēdējos trīs gados). Pēdējos divus gadus viņi bija arī uzbrukuma efektivitātes labāko desmitniekā, un tagad viņiem ir daudz dinamiskāki punktu guvēji. Kā norāda Luiss, 2022.–23. gada sezona kulmināciju sasniegs NRG stadionā Hjūstonā, un, ja Cougars būtu viena no komandām, kas tur sacenšas, tas patiešām būtu aizraujoši. Bet tas nebūs pārsteidzoši.

Tā kā B1G spēles ESPN vairs netiks rādītas pēc pāris gadiem, vai tas nozīmē, ka ACC/B1G izaicinājums beigsies? — Džonatans P.

Lielā desmitnieka jaunā TV darījuma sekas joprojām krata sevi, bet es domāju, ka tas nozīmēs ACC/Big Ten Challenge beigas. Iemesls ir tāds, ka šīs spēles parasti tiek spēlētas universitātes pilsētiņā, kas nozīmē, ka attiecīgie tīkli (ESPN ACC, Fox/CBS/NBC lielajam desmitniekam) vispirms iegūs ieguldījumu mājas spēlēs, kuru pārraidīšanai viņi maksāja lielus dolārus. Tas nenozīmē, ka šim konkrētajam pasākumam nav iespējams turpināties, taču tas prasītu ļoti augstu koleģialitātes un sadarbības pakāpi no organizācijām, kuras atrodas nežēlīgas konkurences vidū.

Tomēr Big 12/SEC Challenge joprojām varētu turpināties, jo ESPN joprojām ir tiesības uz abām šīm konferencēm. Tāpat Gavitt Games, kurā notiek cīņas starp Big East un Big Ten, vienmēr ir bijušas FS1 un BTN, tāpēc nav līguma iemesla, kāpēc tas nevarētu turpināties. Mums joprojām vajadzētu būt daudz pārliecinošu spēļu, kas nav saistītas ar konferencēm, un spēle, visticamāk, parādīsies tīklā, kuram ir attiecības ar mājinieku komandu. Pats labākais, ka jaunajam izkārtojumam nevajadzētu apdraudēt mūsu iecienītos vairāku komandu pasākumus (MTE), piemēram, Battle 4 Atlantis, Maui Invitational, Champions Classic un CBS Sports Classic, jo tie parasti notiek neitrālās vietās.


Džefam Kapelam ļoti nepieciešama liela sezona Pitā. (Čārlzs LeKlērs / USA Today)

Džefs Kapels šogad ir diezgan daudz pārveidojis visu Pita sarakstu. Vai ir kāds reālistisks kadrs, ar kuru viņi šogad var atgriezties pie sava veida respektabluma? Vai arī Oklendas zoodārzā gaidāma vēl viena gara neapmierinātības ziema, kas nostādīs Kapelu uz karstuma? — Šons E.

Labās ziņas Pitam ir tādas, ka trīs no tā sešiem labākajiem spēlētājiem ir atgriezušies, tostarp pagājušās sezonas divi rezultatīvākie 6-9 junioru uzbrucējs Džons Hugley IV un 6-4 supervecākais Džamarijs Bērtons. Nike Sibande, 6-4 vecākais aizsargs, kurš izlaida visu pagājušo sezonu ar plosītu ACL, atkal ir vesels un gatavs doties. Turklāt Kepels parakstīja līgumus ar septiņiem jauniem spēlētājiem, tostarp divas stabilas transfēras Nelly Cummings, 6 pēdas garā supervecākā komanda, kura pagājušajā sezonā Colgate komandā guva 14,7 punktus, un Gregu Eliotu, 6-3 supervecāko spēlētāju, kurš Marquette komandā guva vidēji 7,0 punktus. .

Kapels nedaudz pacēla uzacis, kad jūnijā parakstīja līgumu ar 6-3 pirmgadnieku Dioru Džonsonu. Džonsons ieņem Nr. 51 247Sports Composite, tāpēc viņš tiek saukts par “augstāk novērtēto Capel Era darbinieku”. Tā var būt taisnība, taču Džonsons ir mācījies arī 10 — tieši tā, desmit — vidusskolās. Pits bija trešā koledža, kuru viņš apņēmās apgūt pēc Sirakūzām un Oregonas. Ņemot vērā, ka Pita basketbola kultūra, maigi izsakoties, ir nepabeigts darbs, tas man šķita ļoti riskants solis no Kepela puses. Būs interesanti redzēt, kā tas izspēlēsies.

Un jā, Kapels būs ikviena karsto vietu saraksta augšgalā, kad viņš sāks savu piekto sezonu. Nav šaubu, ka viņš ir mantojis ugunsgrēku atkritumu izgāztuvē — Panthers ACC ieguva 0:18 gadu iepriekš Kevina Stallinga vadībā, taču patiesībā viņa komandas ACC ir 12:53 un nekad nav ieņēmušas augstāk par 11. vietu. Kapela līgums paredz lielu izpirkšanu (pagājušā gada pavasarī viņa atlaišana skolai būtu izmaksājusi 15 miljonus dolāru), tādējādi viņam ir lielāka ietekme nekā daudziem puišiem viņa situācijā, taču būtība paliek nemainīga. Vienīgais veids, kā panākt darba drošību, ir uzvarēt vairāk spēļu.

Lielākajai daļai reitingu Villanova ir pirmssezonas aptauju vidū, kas šķiet godīgi. Bet kā jūs ņemtu vērā potenciālo Džastina Mūra atgriešanos sezonas beigās? Saistībā ar to, kur, jūsuprāt, Nova būtu ierindots bez viņa postošā savainojuma? — Maikls K.

Man kaķi ir Nr. 16 manā jaunākajā Top 25, kas ir neliels kritums programmai, kas AP pirmssezonas aptaujā ir ierindota 10 labāko desmitniekā katrā no pēdējiem sešiem gadiem. Nav šaubu, ka viņi būtu augstāki, ja Mūrs būtu pilnīgi vesels, tāpat kā nav šaubu, ka viņiem būtu bijusi lielāka iespēja uzvarēt Kanzasas četrinieku finālā, ja viņš Elites astoņnieka uzvaras pēdējās minūtēs nebūtu pārrāvis Ahileja cīpslu. Hjūstona.

Cik es saprotu, Mūrs pat neveic vieglas basketbola aktivitātes, un nav arī viņa atgriešanās laika. Pat ja viņam būs atļauts spēlēt vēlreiz februārī, viņš joprojām būtu tālu no vietas, kur bija pirms savainošanas. Viņa interesēs varētu būt paņemt sarkano kreklu šosezon un saglabāt papildu atbilstības gadu. Mūra savainojums ir divkāršs posts Villanovai, jo, lai gan ir daži labi kandidāti viņa aizstāšanai galvenajā aizsargā, neizskatās, ka starp viņiem ir Kolins Gilespijs, Džeilens Brunsons vai Raiens Arsidiakano. Ja viņš būtu vesels, Mūrs šosezon būtu varējis pārņemt Gillespie amatu.

No otras puses, Villanova pievienoja pāri spēcīgiem pirmkursniekiem 6-6 spārnos Cam Whitmore, McDonald’s All-American no Merilendas, un Ņūdžersijas izcelsmes Marku Ārmstrongu, 6-2 aizsargu. Tam vajadzētu radīt interesantu sajaukumu Kaila Neptūna pirmajā sezonā, nomainot Džeju Raitu galvenā trenera amatā. Mūra sezonas beigu stimuls ir X faktors, taču neatkarīgi no tā, vai viņš var dot savu ieguldījumu, Villanovam ir jābūt gatavam tikt pie vēl viena Big East titula un viņam ir potenciāls vismaz sasniegt NCAA turnīra otro nedēļas nogali.

(UNC Kalebs Loves: Bobs Donnans / USA Today)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.