5 tumšā zirga kandidāti 2023. gada finālčetriniekam

By | septembris 20, 2022

Nekad nav par agru sākt skatīties uz priekšu!

Tālāk skatiet mūsu 5 tumšo zirgu kandidātu sarakstu, kuri varētu sasniegt 2023. gada fināla četrinieku.

Nekādā secībā:

TCU: “Horned Frogs” atdod 89 procentus no gūtajiem punktiem un visus piecus starta spēlētājus no komandas, kura uzvarēja 21 spēlē un bija dažu centimetru attālumā no Arizonas uzvaras NCAA turnīrā. Veterānsargam Maikam Mailsam (15,4 punkti, 3,4 atlēkušās bumbas un 3,8 rezultatīvas piespēles) kā junioram vajadzētu censties iegūt visas Amerikas godu, savukārt pārējiem TCU startētājiem — Deijonam Bogam, Čakam O’Banonam jaunākajam, Emanuelam Milleram un Edijam Lampkinam. lepojas ar visu konferenču kalibra potenciālu. Šī būs labākā komanda, kas Džeimijam Diksonam ir bijusi savā alma mater kopš 2016. gada, kad viņš kļuva par TCU galveno treneri.

Sandjego štats: Mountain West vadošā programma nav sasniegusi NCAA turnīra otro nedēļas nogali kopš 2014. gada, taču tai ir lieliska iespēja to paveikt 2023. gadā. Sandjego štatā, iespējams, atgriežas konferences labākais spēlētājs piektajā gadā vecākajā Metā Bredlijā (16,9 punkti). , 5,4 atlēkušās bumbas), kā arī pašreizējais Mountain West gada aizsardzības spēlētājs 6-10 veterāns Neitans Mensahs. Lamonts Batlers, Kešads Džonsons, Agueks Ārops un Ādams Seiko ir arī atgriezušies kā vērtīgi spēlētāji, kuri pagājušā gada komandā vidēji spēlēja 15 minūtes vai vairāk, izcīnot 23 uzvaras un zaudējot Kreitonam NCAA turnīra pirmajā kārtā. Paredzams, ka TCU pāreja Jaedon LeDe atstās lielu ietekmi uz priekšu, savukārt Sietlas pārejai Darrionam Trammelam (17,4 punkti) vajadzētu uzreiz palielināt apvainojumu un ātrumu. Sandjego štata galvenais treneris Braiens Dučers 2019.–2020. gada sezonā pirms NCAA turnīra atcelšanas sasniedza 30:2, un viņš nekad nesaņēma iespēju trenēties kā galvenajam rangam. Neesiet šokēti, ja viņam būs vēl viena iespēja to izdarīt 2023. gada martā.

Virdžīnija: Vai komanda var izlaist NCAA turnīru vienu gadu un pēc tam spēlēt dziļi iekavās nākamajā? Jā, ja šī komanda ir Virdžīnija. “Cavaliers” atgūst 93,1 procentu no gūtajiem punktiem no pagājušās sezonas komandas, kura uzvarēja 21 spēlē, un to galveno lomu spēlēja piekto gadu vecāko spēlētāju pāris Kihei Klārks un Džeidens Gārdners. Visi pieci Virdžīnijas plānotie iesācēji — Klārks, Rīss Bīkmens, Ārmāns Franklins, Džeidens Gārdners un Kadins Šedriks — ir juniori, seniori vai maģistranti. Ohaio štata pārejai Benam Vanderam Plasam (14,3 punkti, 6,8 atlēkušās bumbas) vajadzētu arī nekavējoties ietekmēt viņa sitienu no malas (2021.-2022. gadā 67 realizēja trīspunktu metienus). Sagaidiet ievērojamu lēcienu Šarlotsvilā.

Indiāna: Hoosiers pēc noklusējuma var tikt uzskatīts par favorītu lielajā desmitniekā, taču jūs nevarat strīdēties ar faktiem: Indiana atgriež 90,9 procentus no saviem punktiem no komandas, kas pagājušajā sezonā sasniedza NCAA turnīru un lepojas ar pieredzējušu priekšējo laukumu ar All- Amerikāniete Treisa Džeksone-Deivisa un Race Tompsone. Ksavjers Džonsons un Millers Kops atgriežas arī kā iesācēji, savukārt Džordans Džeronimo, Trejs Gelovejs un Tamārs Beitss ir rotācijas spēlētāji, kuri atgriežas ar spēļu pieredzi. Indiana pievienoja arī piecu zvaigžņu jaunpienācēju pāri pirmkursniekiem Džeilenam Huda-Šifino un Maliku Renē. Talantu bāze Blūmingtonā ir krasi uzlabojusies.

Tenesī: Tā nav neuzmanība, tas ir apvainojums. Ja jūs uzskatāt gan Zakai Zeigler, gan Olivier Nkamhoua par sākuma līmeņa spēlētājiem (es to daru), tad Tenesī atgriezās četri no pieciem rezultatīvākajiem spēlētājiem un četri starta spēlētāji no pagājušās sezonas komandas, kas uzvarēja 27 spēlēs un SEC turnīrā. Pārējiem diviem Volsa spēlētājiem, kuri atgriežas, — Santjago Veskovi un Džosija Džordana Džeimsa — abiem vajadzētu būt visas konferences spēlētājiem 2022.–2023. gadā. Pievienojiet piecu zvaigžņu pirmkursnieku Džulianu Filipsu, un jūs iegūsit komandu, kas izskatās kā labākais Kentuki sāncensis SEC, ņemot vērā atgriezušos darbiniekus un kopējo pieredzi.

Pārpalikumi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.