30 ietekmes pirmkursnieki 2022.–2023. gada sezonai

By | septembris 15, 2022

Nekad nav par agru sākt skatīties uz nākamo sezonu!

Tālāk skatiet mūsu sarakstu ar 30 ietekmīgajiem pirmkursniekiem 2022.–2023. gada koledžu basketbola sezonai.

Nekādā secībā:

Dereks Laivlijs II, hercogs: Šis Pensilvānijas iedzīvotājs ir galvenais iemesls, kāpēc Djūkam pirmajā gadā ir iespēja kļūt par elites aizsardzības komandu Džona Šeijera vadībā. Laivlijs ar 7:1, kurš tiek prognozēts kā viens no labākajiem 2023. gada NBA drafta izvēlētajiem spēlētājiem, mainīs veidu, kā pretinieku uzbrukumos gūt vārtus, pateicoties viņa malas aizsardzībai un spējai mainīt metienus.

Dariks Vaitheds, hercogs: Vaitheds šobrīd uz nenoteiktu laiku ir izgājis pēdas savainojuma dēļ, taču, kad viņš atgriezīsies, viņš būs viens no labākajiem spēlētājiem šajā sporta veidā. Cik labs ir šis 6-6-6 pirmkursnieks? Pirms traumas viņš bija favorīts, kurš 2022.–2023. gada sezonā bija Blue Devils vadībā. Šis bērns ir īstais darījums.

Kails Filipovskis, hercogs: Filipovskis ir viens no unikālākajiem izredzētajiem šī gada pirmkursnieku klasē, jo viņam ir elites izmērs, prasmes un spēks. Lai gan viņš fiziski izskatās kā īsts centrs ar svaru 6-11 un 230 mārciņas, Filipovskim ir vairāk nekā ērti uzsākt uzbrukumu puslaukumā un atvieglot komandas biedru iespējas. Viņš kopā ar Laivliju veidos spēcīgu spēka uzbrucēju un centra kombināciju Blue Devils komandā.

Marks Mičels, hercogs: Šis Kanzasas iedzīvotājs ir vēl viens piecu zvaigžņu potenciāls Djūka darbā pieņemšanas klasē. 6-8 Mitchell ir prototipisks kombinētais uzbrucējs, un tam piemīt milzīga sprādzienbīstamība. Mičels sniegs Blue Devils atšķirīgu skatījumu uz spēka uzbrucēju, kad Laivlijs vai Filipovskis būs ārpus spēles.

Dilons Mičels, Teksasa: Garš un slaids 6-7, Mičelam ir tāda tipa basketbola ķermenis, kādu Normans Rokvels būtu krāsojis. Lieliskajam garāmgājējam ar izcilu redzi un sensacionālu IQ, Mičelam ir iedzimts veids, kā uzplaukt visās kastes rezultātu jomās. Sagaidiet, ka viņš šosezon kļūs par bloķēšanas aizsargu Krisa Bērda vadībā.

Amari Beilija, UCLA: Vairāki talantu vērtētāji Beiliju salīdzinājuši ar pašreizējo Minesotas “Timberwolves” aizsargu D’Andželo Raselu, kurš vienu sezonu spēlēja Ohaio štatā. Gluds, mainīgs un elites sportists, šis 6–5 kreiļu futbolists var pārņemt spēli uzbrūkoši, kā arī izceļas ar radīšanu citiem. Tas ļoti labi var kļūt par labāko aizsargu, kāds jebkad ir spēlējis Mika Kronina labā.

Adem Bona, UCLA: 6-9 Bona spēlē ar spēku un autoritāti abās bumbas pusēs, darbojoties ar motoru, kuram, šķiet, nekad nebeidzas gāze. Vienprātīga piecu zvaigžņu izredzētā Bona pagājušajā vasarā FIBA U20 turnīrā Eiropā guva 17 punktus, izcīnīja 10,9 atlēkušās bumbas un bloķēja 2,4 metienus. Padomājiet par citu Bam Adebayo.

Niks Smits, Arkanzasa: Cik talantīgs ir Smits? Pastāv liela iespēja, ka viņš kļūs par labāko koledžas spēlētāju, kas izvēlēts 2023. gada NBA draftā. Zīmulis šajā 6-4 aizsargā kā potenciāls amerikānis 2022.-2023. gada sezonā.

Entonijs Bleks, Arkanzasa: Blekam vēl nav jāaizvada spēle Arkanzasas komandā, taču tas netraucēja Ērikam Muselmanam vasarā par viņu murgot. Ja Arkanzasa iekļūs trešajā Elite Eight turnīrā pēc kārtas vai tālāk, galvenais iemesls tam būs 6-7 Black pārvaldīšana.

Džordans Volšs, Arkanzasa: Volss nesaņem tādu pašu uzmanību kā Smits un Bleks, taču viņš būs liela daļa no tā, ko Razorbacks dara šosezon. Velss, kurš ir svētīts ar lielu daudzpusību 6:7, var nosargāt vairākas pozīcijas un izcelties kā mazās bumbas spēka uzbrucējs.

Cason Wallace, Kentuki: Pitbulls aizsardzībā, 6:4 Wallace var radīt milzīgu ietekmi uz spēli, neprasot sitienus. Viņš šosezon veidos ātru un sprādzienbīstamu aizmuguri kopā ar veterānu grīdas ģenerāli Sahviru Vīleru.

Kriss Livingstons, Kentuki: Livingstonam ir lieli izmēri — 6–6 gadi, un tam ir plats rāmis, kas ļauj viņam absorbēt kontaktu satiksmē. Neesiet šokēti, ja Džons Kalipari pārvērtīs Livingstonu par elites aizsardzības atlēkušajām bumbām šajā sezonā viņa potenciāla dēļ.

Keionte Džordžs, Beilors: Džordžs izrādīja milzīgu solījumu Bayloram šovasar Global Jam, kur viņš regulāri guva vairāk nekā 30 punktus pret starptautiskajām konkurencēm. Viņš būs daļa no viena no labākajiem perimetriem valstī šosezon kopā ar LJ Cryer, Adam Flagler un redshirt pirmgadnieks Lengstons Lavs, kurš visu pagājušo gadu izlaida savainojuma dēļ.

Kel’el Ware, Oregona: Dana Altmane savā komandā ir privāti augstprātīga. 7 pēdu Ware pievienošana ir galvenais iemesls, kāpēc. Piecu zvaigžņu pirmgadnieks FIBA U18 Amerikas čempionātā vidēji guva 15,7 punktus un izcīnīja 6,8 atlēkušās bumbas, un tiek prognozēts, ka viņš 2023. gada NBA draftā iegūs labāko desmitnieku. Atceries vārdu.

Jarace Walker, Hjūstona: Kelvins Sampsons ir izveidojis vienu no labākajām programmām koledžu basketbolā. 6-8 Walker — piecu zvaigžņu izredzes — apņemšanās to vēlreiz apstiprina. Viltīgs spēka uzbrucējs, kurš lieliski izceļas situācijās, kad tiek risināts, Vokers ir nāvējošs ap malu un uz stikla. Viņš uzreiz iederēsies pumās.

Kems Vitmors, Viljanova: Neesiet šokēti, ja Vitmors kā pirmgadnieks centīsies iegūt All-Big East pirmās komandas apbalvojumus — nopietni. 6-6 uzbrucējs šīs vasaras sākumā bija FIBA U18 Amerikas čempionāta MVP, un viņam ir liels zvaigžņu potenciāls. Vitmors ir “vienreizējs” talants.

Džulians Filipss, Tenesī: Riks Bārnss atgriež vairākus galvenos elementus no pagājušās sezonas komandas, kas uzvarēja SEC turnīrā, taču Filipsa pievienošana ar 6-8 varētu pacelt brīvprātīgos uz citu līmeni. Filipsam ir augsti ilgtermiņa griesti, un viņš ir izcils talants. Viņš pievienos Tenesī spēcīgo atgriešanās kodolu Zakai Zeigler, Santjago Veskovi, Josiah-Jordan James un Olivier Nkamhoua.

Brendons Millers, Alabama: Neits Otss ir meklējis elites garu un slaidu uzbrucēju, kopš pirms divām sezonām zaudēja Herbu Džounsu. 6-8 Millers ir galvenais kandidāts, lai aizpildītu tukšumu. Gludam un prasmīgam Milleram ir jāpalielina svars un spēks, taču viņam nekavējoties jāiekļaujas Crimson Tide izplatītajā uzbrukuma pieejā.

Džeidens Bredlijs, Alabama: Vēl viena sezona uz Tuscaloosa atnes vēl vienu ļoti reklamētu aizsargu. Gluži tāpat kā Dž.D. Deivisons pirms gada, Bredlijs ir piecu zvaigžņu potenciāls, kuram būs jābūt gatavam dot savu ieguldījumu jau no pirmās treniņu dienas — jo īpaši ņemot vērā Jahvona Kvinerlija atgriešanās datumu pēc ceļgala savainojuma.

Dž.Dž.stārlings, Dievmātes katedrāle: Gadu pēc tam, kad Bleikā Veslijā tika nodrošināts “viens un gatavs” aizsargs, Maikam Brejam var būt cits Stārlingā. Gaidāms augsts 6-4 Starling izmantošanas līmenis, kura spēle punktu aizsargā galu galā var noteikt, vai īri var atgriezties NCAA turnīrā 2023. gadā.

Džeilens Huds-Šifino, Indiāna: Fizisks eksemplārs ar 6-5, Huds-Šifino var spēlēt vairākas pozīcijas pa perimetru, un tam būtu jāizņem milzīgs spiediens no Ksavjēra Džonsona punkta aizsargā. Paredzams, ka šis piecu zvaigžņu potenciāls būs iesācējs Indiānas štatā.

Džets Hovards, Mičigana: Wolverines ir pieejamas minūtes, un Hovards ir gatavs to izmantot. Mičiganas galvenā trenera Juvana Hovarda dēlam Džetam Hovardam ir liels izmērs 6-7, un viņam ir dabiska bumbiņas grūšanas spēja grozā. Viņš spēlēs lielu lomu Wolverines komandā 2022.–2023. gadā.

Greidijs Diks, Kanzasa: Knock-down šāvējs ar 6:7, Diks iegūs kvalitatīvus sitienus, vienkārši spēlējot Bila Selfa labā. Viņam būs liela loma kā pirmkursnieks, jo Kanzasa meklēs apšaudes ārpusē pēc Očaja Agbadži un Kristiana Brauna zaudējuma.

MJ Raiss, Kanzasa: Platiem pleciem 6–5 un 225 mārciņas smags Raiss fiziski neatgādina tipisku koledžas pirmkursnieku. Raisam, kurš ir efektīvs šāvējs un izturīgs atlēkušo bumbu izcīnītājs, ir daudz īpašību, kas padarīs viņu par Kanzasas rotācijas balstu.

Skyy Clark, Ilinoisa: Bijušais Kentuki štatā Klārks gatavojas iegūt automašīnas atslēgas Ilinoisas štata apsardzē kā pirmkursnieks. Viņa spēja vadīt Breda Andervuda pārkāpumu noteiks, vai šī programma var palikt Lielā desmitnieka augstākajā ešelonā.

Trey Kauffman-Renn, Purdue (sarkanais krekls): Matt Painter programma vienmēr ir saistīta ar talantīgiem lieliem vīriešiem; Nākamā rindā ir Kauffman-Renn. Pēc iepriekšējās sezonas spēlēšanas ar sarkano kreklu šim uzbrucējam, kuram ir 6:9, vajadzētu pievienot vēl vienu spējīgu Pērdjū priekšgala gabalu līdzās Meisonam Gilisam, Zakam Edijam un Keilebam Fērstam.

GG Džeksons, Dienvidkarolīna: Džeksona lēmums pārklasificēt no 2023. gada uz 2022. gadu ir galvenais iemesls, kāpēc Lamont Paris pirmā sezona Dienvidkarolīnā tagad ir jūtama. Džeksons ar 6:9 būs centrālais punkts visā, ko dara Gamecocks, un tam vajadzētu būt vienam no SEC rezultatīvākajiem spēlētājiem.

Yohan Traore, Auburn: Viņš nav Džabari Smits vai Vokers Keslers, taču tas nenozīmē, ka Traoram šosezon nav izredžu būt vienam no labākajiem pirmkursniekiem valstī. 6–10, 225 mārciņas smagais vīrietis ir ļoti prasmīgs un labi izmanto leņķus ap malu. Traoram šajā sezonā ir zvaigžņu potenciāls.

Brūss Torntons, Ohaio štats: Pagājušajā pavasarī “Buckeyes” pārspēļu portālā veica lielu darbu, lai papildinātu savu sastāvu, taču Torntons būs vienīgais no Ohaio štata jaunpienācējiem, kurš kā pirmgadnieks būs sākuma aizsargs lielajā desmitniekā. Ja Torntons ies, tad arī Buckeyes.

Jūda Minca, Sirakūzas: Džims Boheims mīl Minca ilgtermiņa spējas. Viņš iegūs iespēju to nekavējoties parādīt ar Apelsīnu. Sagaidiet, ka 6-3 Mintz ieņems nozīmīgu lomu Sirakūzu perimetrā kā pirmkursnieks blakus Džo Žiraram.

Pārpalikumi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.