2022. gada Prezidentu kausa rezultāti, rezultāti, kopvērtējums: Amerikas Savienotās Valstis dubulto pārsvaru, amerikāņiem 2. dienā atkal ripojot.

By | septembris 24, 2022

2022. gada Prezidentu kausa izcīņa faktiski ir beigusies, un tas ir bijis kādu laiku. Un tomēr, pat ja ASV pēc divu dienu spēlēm izvirzīja Starptautisko komandu ar 8:2, piektdienas pēcpusdienas četru bumbu spēle Quail Hollow golfa klubā bija tikpat jautra kā golfs.

Tas ir komandas golfa spēks, un nekur tas nebija tik acīmredzams kā pēdējā mačā laukumā. Makss Homa un Billijs Horšels pārspēja Teiloru Pendritu un Koriju Konnersu ar 1 UP, lai apturētu piektdienas mačus, un Homa trāpīja kanādiešiem ar krustiņu viens — divi, ko neviens no viņiem neaizmirsīs ilgu, ilgu laiku.

Tā kā grāmatās ir četri mači un Prezidenta kausa izcīņa ne tuvu nav apšaubāma (ASV tagad ir -10 000 favorīte, lai izcīnītu devīto uzvaru pēc kārtas), Homa nosūta gravieri strādāt ar 3:3 viņa mūža beigu sitienu un divus empātisks dūres pumpas 10 labāko golfa spēlētāju priekšā, kādus viņš jebkad savā dzīvē ir redzējis, kā viņš vēlāk atzīmēja.

Kas padara komandu golfu tik īpašu, un kāpēc pat cīņa izraisa drāmu? Kāpēc man ir drebuļi piektdienas pēcpusdienā pēc trieciena? Tas ir miljonu dolāru (vai simts miljonu dolāru) jautājums, uz kuru nav konkrētas vai skaidras atbildes. Īsā atbilde: Tā kā spēlētāji tik reti var svinēt kopā ar kādu citu, izņemot savus kadijus, sarkanā, baltā un zilā aplītis šķiet mazāk kā mazs aplis, bet gan vairāk kā lentes parāde daudzu jums svarīgu cilvēku priekšā. ārkārtīgi.

Garākā atbilde, iespējams, ir daudz dziļāka un sarežģītāka.

Neatkarīgi no tā, Homa un Co. Neko no tā šobrīd neatspoguļo, jo amerikāņi sestdienas astoņos mačos un pēc tam svētdienas vienspēlēs izvirzās vadībā ar 8:2 (kas ir līdz šim lielākais rezultāts pēc divām dienām). Deivisa Lova III komanda mēģinās aptumšot savu 2017. gadā gūto 19 punktu rekordu pēc tam, kad maču kopējais punktu skaits no 34 punktiem pārcēlās uz 30. Lai gan šis skaitlis ir gaisā, tas, vai ASV uzvarēs, nav.

Tomēr būs vēl daži mirkļi, līdzīgi tiem, ko Homa piedzīvoja piektdien Quail Hollow 18. grīnā, un tas būs smalks atgādinājums, ka komandu golfs – šādā līmenī un šādā veidā – vienmēr ir bijis nepārspēts. . Grūti iedomāties, ka tas kādreiz mainīsies.

Šeit ir katras spēles sadalījums no 2022. gada Prezidentu kausa 2. dienas.

2022. gada Prezidentu kausa rezultāti, rezultāti

Amerikas Savienotās Valstis: 8 | Starptautiskais: 2

2. diena – četrbumba – Amerikas Savienotās Valstis: 4 | Starptautiskais: 1

1

Džordans Spīts un Džastins Tomass

2&1

Ādams Skots un Kamerons Deiviss

2

Skotijs Šeflers un Sems Bērnss

LAIKS

Sungjae Im un Sebastians Munozs

3

Kamerons Jangs un Kevins Kisners

LAIKS

Mito Pereira un K. Bezuidenhauts

4

Patriks Kantlejs un Ksanders Šaufels

3&2

Hideki Matsujama un Toms Kims

5 Billijs Horšels un Makss Homa 1 AUGŠU Korijs Konners un Teilors Pendrits

1. mačs: Spīts/Tomass 2&1 pār Skotu/Deivisu

Lēns sākums galu galā bija Austrālijas partnerības izbeigšanās. Tā kā starp viņiem bija tikai viens putniņš caur astoņām bedrītēm, starptautiskā komanda atrada sev 3 Down agri. Ap gājienu golfa kvalitāte strauji pasliktinājās, putniņš pēc putniņa tapšanas.

Skots samazināja pārsvaru līdz 2 Down ar par-breikeri par-4 devītajā vietā, un pēc tam abas komandas apmainījās ar putniem nākamajās trīs bedrēs, nenoņemot asinis. Amerikāņi atradās ar 7 mazāku bumbiņu līdz 13 un pieskaitīja kopējo rezultātu, kad Tomass trāpīja vienu no nedēļas metieniem, kad viņš gandrīz ieguva par-3 14. vietu.

Palielinot pārsvaru līdz 3 UP, 15. datumā drošs Spieth spēlētājs iemidzināja šo maču, pirms 17. datumā pārliecinošs putniņš no viņa lāpstiņas noslēdza spēli. Līdz ar uzvaru Tomass kļuva par pirmo spēlētāju Prezidenta kausa vēsturē, kurš sāka savu četrinieka karjeru ar 5:0:0.

2. spēle: Bērnss/Šeflers panāca neizšķirtu Munozs/Im

Tas bija viegli pēcpusdienas mačs, jo putniņi lidoja. Bērnss panāca ballīti, kad viņš no 80 pēdām pieslēdzās ērglim par-5 septītajā vietā. Viņš pievienoja putniņu devītajā un pēc tam vēl vienu 10. pozīcijā, lai iegūtu 2 UP vadību, jo viņš un Šeflers izspēlēja pirmās 10 bedrītes 5 under.

Tikai tad sākās īstā uguņošana. Es un Munozs visu savu sasodīti centās zīmēt, taču viņus ik uz soļa sagaidīja amerikāņu duets. Internacionālie spēlēja Nr. 11-16 in 6 under — šķeldo un izvilka visus trušus no cepurēm, taču spēja izvilkt tikai vienu caurumu.

Paisumi beidzot mainījās, kad 17. datumā gan Bērnss, gan Šeflers atrada nepatikšanas un ļāva starptautiskajiem futbolistiem panākt neizšķirtu. Kad pars no Scheffler un Im noslēdzās, otrais mačs beidzās neizšķirti.

3. spēle: Young/Kisner TIED Bezuidenhout/Pereira

Visas pēcpusdienas pārsvars nebija lielāks par 1 UP. Sajūtot viens otru, secīgi internacionālie putniņi ap pagriezienu redzēja, ka viņi satvēra vadību, virzoties uz aizmugures deviņinieku. Viņi to turēja, pirms 3. 14. bults ļāva ASV panākt neizšķirtu. Neraugoties uz dažām vēlīnām drāmām, tā palika līdz beigām, un rezultātā tika iegūts otrais neizšķirts 2. dienā.

4. spēle: Kantlejs/Šaufels 3&2 pār Matsujamu/Kimu

Kimas amerikāņu vārds var būt atsauce uz vilcienu, taču vienīgais šajā mačā bija Kantlija un Šaufeles aizbēgtā versija. Pēc Skota un Matsujamas apturēšanas 1. dienā abi atkal bija četriniekā. Ideāla šķiņķa un olas recepte, Šaufele savienoja ar putnu pāri, pirms deva vietu Kantlijam.

Izceļot ērglis par-5 septītajā vietā, ASV atkal bija vadībā ar 4 UP līdz septiņām, kā tas notika ceturtdien. Šoreiz viņi neatstāja nekādas šaubas, jo vēl viens putniņš astotajā nosmaka Kimu un Matsujamu, pirms kvartets pat veica pagriezienu. Starptautiskā komanda aizrāva elpu vēlu aizmugurējā devītniekā, uzvarot ar Nr. 14:15, taču aizkavēja savu neizbēgamo sakāvi.

Pēc 0:2:0 četru bumbu spēlē Karaliskajā Melburnā Kantlejs un Šaufels izcīnīja pirmo uzvaru šādā formātā Prezidentu kausa izcīņā.

5. spēle: Horšels/Homa 1 UP pār Konnersu/Pendritu

Televīzijas raidījums šo maču nosauca par “spilvencīņu”, un man nav nekādu šaubu par to, ka vērtēju pirmo deviņu vietu. Amerikāņi izdarīja sešus taisnus pars no vārtiem, un ar to pietika, lai agri iegūtu 2 UP pārsvaru. Viņi ieņēma šo precīzo malu aizmugurējā daļā, kur tā pazuda, pateicoties Konera putniem 4. 11. un 4. 13. datumā.

Pēc Birdie maiņas par-5 16. datumā pirmais lielais mača moments notika 17. grīnā. Kad Pendrita putniņa piedāvājums izskanēja, Homa pacēlās un pagrieza savu skatienu no 13 pēdu augstuma, Horšelam uzmundrinot.

Likās, ka ar to vien būtu pietiekami, lai nodrošinātu ASV pilnu punktu, taču Pendritam bija citas idejas. Ņemot vērā pēdējo maču 18. grīnā, lielais kanādietis nogādāja retu putniņu, bet mirkli vēlāk viņam pielīdzināja Homa. Kalifornijas puisis pabeidza putniņu spēli, nodrošinot otro uzvaru pēc kārtas ar 4:1 un amerikāņiem pārsvaru ar 8:2, kas atbilst lielākajam rezultātam divu sesiju laikā Prezidentu kausa vēsturē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.